| Stok Kodu: | 306E |
| Koli içi adeti: | 16 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 38.5x29 cm |
| CBM | 0,071 m³ |
| Stok Kodu: | 307E |
| Koli içi adeti: | 16 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 33.5x23 cm |
| CBM | 0,48 m³ |

| Stok Kodu: | ABS451 |
| Koli içi adeti: | 20 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 37×53 cm |
| CBM | 0,25 m³ |
| Stok Kodu: | ABS452 |
| Koli içi adeti: | 25 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 36×46 cm |
| CBM | 0,030m³ |
| Stok Kodu: | ABS453 |
| Koli içi adeti: | 30 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 32×44 cm |
| CBM | 0,27 m³ |
| Stok Kodu: | ABS454 |
| Koli içi adeti: | 50 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 27×36 cm |
| CBM | 0,030 m³ |

| Stok Kodu: | ABS451 |
| Koli içi adeti: | 20 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 37×53 cm |
| CBM | 0,25 m³ |
| Stok Kodu: | ABS452 |
| Koli içi adeti: | 25 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 36×46 cm |
| CBM | 0,030m³ |
| Stok Kodu: | ABS453 |
| Koli içi adeti: | 30 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 32×44 cm |
| CBM | 0,27 m³ |
| Stok Kodu: | ABS454 |
| Koli içi adeti: | 50 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 27×36 cm |
| CBM | 0,030 m³ |

| Stok Kodu: | ABS451 |
| Koli içi adeti: | 20 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 37×53 cm |
| CBM | 0,25 m³ |
| Stok Kodu: | ABS452 |
| Koli içi adeti: | 25 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 36×46 cm |
| CBM | 0,030m³ |
| Stok Kodu: | ABS453 |
| Koli içi adeti: | 30 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 32×44 cm |
| CBM | 0,27 m³ |
| Stok Kodu: | ABS454 |
| Koli içi adeti: | 50 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 27×36 cm |
| CBM | 0,030 m³ |

| Stok Kodu: | K401 |
| Koli içi adeti: | 25 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 43×61 cm |
| CBM | 0,33 m³ |
| Stok Kodu: | K402 |
| Koli içi adeti: | 25 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 37×53 cm |
| CBM | 0,025m³ |
| Stok Kodu: | K403 |
| Koli içi adeti: | 30 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 37×53 cm EKO |
| CBM | 0,25 m³ |
| Stok Kodu: | K404 |
| Koli içi adeti: | 30 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 36×46 cm |
| CBM | 0,025m³ |
| Stok Kodu: | K405 |
| Koli içi adeti: | 25 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 32×44 cm |
| CBM | 0,17 m³ |
| Stok Kodu: | K406 |
| Koli içi adeti: | 50 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 24×34 cm |
| CBM | 0,015m³ |
| Stok Kodu: | 401 |
| Koli içi adeti: | 25 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 43×61 cm |
| CBM | 0,33 m³ |
| Stok Kodu: | 402 |
| Koli içi adeti: | 25 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 37×53 cm |
| CBM | 0,025m³ |
| Stok Kodu: | 403 |
| Koli içi adeti: | 30 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 37×53 cm EKO |
| CBM | 0,25 m³ |
| Stok Kodu: | 404 |
| Koli içi adeti: | 30 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 36×46 cm |
| CBM | 0,025m³ |
| Stok Kodu: | 405 |
| Koli içi adeti: | 25 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 32×44 cm |
| CBM | 0,17 m³ |
| Stok Kodu: | 406 |
| Koli içi adeti: | 50 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 24×34 cm |
| CBM | 0,015m³ |

| Stok Kodu: | K401 |
| Koli içi adeti: | 25 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 43×61 cm |
| CBM | 0,33 m³ |
| Stok Kodu: | K402 |
| Koli içi adeti: | 25 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 37×53 cm |
| CBM | 0,025m³ |
| Stok Kodu: | K403 |
| Koli içi adeti: | 30 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 37×53 cm EKO |
| CBM | 0,25 m³ |
| Stok Kodu: | K404 |
| Koli içi adeti: | 30 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 36×46 cm |
| CBM | 0,025m³ |
| Stok Kodu: | K405 |
| Koli içi adeti: | 25 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 32×44 cm |
| CBM | 0,17 m³ |
| Stok Kodu: | K406 |
| Koli içi adeti: | 50 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 24×34 cm |
| CBM | 0,015m³ |
| Stok Kodu: | 401 |
| Koli içi adeti: | 25 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 43×61 cm |
| CBM | 0,33 m³ |
| Stok Kodu: | 402 |
| Koli içi adeti: | 25 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 37×53 cm |
| CBM | 0,025m³ |
| Stok Kodu: | 403 |
| Koli içi adeti: | 30 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 37×53 cm EKO |
| CBM | 0,25 m³ |
| Stok Kodu: | 404 |
| Koli içi adeti: | 30 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 36×46 cm |
| CBM | 0,025m³ |
| Stok Kodu: | 405 |
| Koli içi adeti: | 25 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 32×44 cm |
| CBM | 0,17 m³ |
| Stok Kodu: | 406 |
| Koli içi adeti: | 50 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 24×34 cm |
| CBM | 0,015m³ |

| Stok Kodu: | K401 |
| Koli içi adeti: | 25 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 43×61 cm |
| CBM | 0,33 m³ |
| Stok Kodu: | K402 |
| Koli içi adeti: | 25 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 37×53 cm |
| CBM | 0,025m³ |
| Stok Kodu: | K403 |
| Koli içi adeti: | 30 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 37×53 cm EKO |
| CBM | 0,25 m³ |
| Stok Kodu: | K404 |
| Koli içi adeti: | 30 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 36×46 cm |
| CBM | 0,025m³ |
| Stok Kodu: | K405 |
| Koli içi adeti: | 25 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 32×44 cm |
| CBM | 0,17 m³ |
| Stok Kodu: | K406 |
| Koli içi adeti: | 50 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 24×34 cm |
| CBM | 0,015m³ |
| Stok Kodu: | 401 |
| Koli içi adeti: | 25 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 43×61 cm |
| CBM | 0,33 m³ |
| Stok Kodu: | 402 |
| Koli içi adeti: | 25 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 37×53 cm |
| CBM | 0,025m³ |
| Stok Kodu: | 403 |
| Koli içi adeti: | 30 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 37×53 cm EKO |
| CBM | 0,25 m³ |
| Stok Kodu: | 404 |
| Koli içi adeti: | 30 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 36×46 cm |
| CBM | 0,025m³ |
| Stok Kodu: | 405 |
| Koli içi adeti: | 25 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 32×44 cm |
| CBM | 0,17 m³ |
| Stok Kodu: | 406 |
| Koli içi adeti: | 50 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 24×34 cm |
| CBM | 0,015m³ |

| Stok Kodu: | K411 |
| Koli içi adeti: | 30 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 43×43 cm |
| CBM | 0,024m³ |
| Stok Kodu: | K412 |
| Koli içi adeti: | 30 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 38×38 cm |
| CBM | 0,024m³ |
| Stok Kodu: | K413 |
| Koli içi adeti: | 50 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 33×33 cm EKO |
| CBM | 0,025m³ |
| Stok Kodu: | 411 |
| Koli içi adeti: | 30 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 43×43 cm |
| CBM | 0,024m³ |
| Stok Kodu: | 412 |
| Koli içi adeti: | 30 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 38×38 cm |
| CBM | 0,024m³ |
| Stok Kodu: | 413 |
| Koli içi adeti: | 50 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 33×33 cm EKO |
| CBM | 0,025m³ |

| Stok Kodu: | K401 |
| Koli içi adeti: | 25 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 43x61 cm |
| Koli hacmi: | 0,033 m³ |
| Stok Kodu: | K402 |
| Koli içi adeti: | 25 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 37×53 cm |
| Koli hacmi: | 0,025 m³ |
| Stok Kodu: | K403 |
| Koli içi adeti: | 30 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 37×53 cm EKO |
| Koli hacmi: | 0,025 m³ |
| Stok Kodu: | K404 |
| Koli içi adeti: | 30 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 36×46 cm |
| Koli hacmi: | 0,025 m³ |
| Stok Kodu: | K405 |
| Koli içi adeti: | 25 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 32×44 cm |
| Koli hacmi: | 0,017 m³ |
| Stok Kodu: | K406 |
| Koli içi adeti: | 50 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 24×34 cm |
| Koli hacmi: | 0,015 m³ |
| Stok Kodu: | 401 |
| Koli içi adeti: | 25 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 43x61 cm |
| Koli hacmi: | 0,033 m³ |
| Stok Kodu: | 402 |
| Koli içi adeti: | 25 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 37×53 cm |
| Koli hacmi: | 0,025 m³ |
| Stok Kodu: | 403 |
| Koli içi adeti: | 30 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 37×53 cm EKO |
| Koli hacmi: | 0,025 m³ |
| Stok Kodu: | 404 |
| Koli içi adeti: | 30 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 36×46 cm |
| Koli hacmi: | 0,025 m³ |
| Stok Kodu: | 405 |
| Koli içi adeti: | 25 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 32×44 cm |
| Koli hacmi: | 0,017 m³ |
| Stok Kodu: | 406 |
| Koli içi adeti: | 50 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 24×34 cm |
| Koli hacmi: | 0,015 m³ |

| Stok Kodu: | ABS451 |
| Koli içi adeti: | 20 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 37x53 cm |
| Koli hacmi: | 0,025 m³ |
| Stok Kodu: | ABS452 |
| Koli içi adeti: | 25 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 36x46 cm |
| Koli hacmi: | 0,030 m³ |
| Stok Kodu: | ABS453 |
| Koli içi adeti: | 30 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 32x44 cm |
| Koli hacmi: | 0,027 m³ |
| Stok Kodu: | ABS454 |
| Koli içi adeti: | 50 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 27x36 cm |
| Koli hacmi: | 0,030 m³ |

| Stok Kodu: | ABS451 |
| Koli içi adeti: | 20 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 37x53 cm |
| Koli hacmi: | 0,025 m³ |
| Stok Kodu: | ABS452 |
| Koli içi adeti: | 25 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 36x46 cm |
| Koli hacmi: | 0,030 m³ |
| Stok Kodu: | ABS453 |
| Koli içi adeti: | 30 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 32x44 cm |
| Koli hacmi: | 0,027 m³ |
| Stok Kodu: | ABS454 |
| Koli içi adeti: | 50 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 27x36 cm |
| Koli hacmi: | 0,030 m³ |