Skip to content
| Stok Kodu: | Ps128 |
| Koli içi adeti: | 200 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 10x10 cm h:2.7 cm |
| Koli hacmi: | 0,028 m³ |
| Renk Seçenekleri: | Beyaz,Kırmızı,Lacivert |
| Stok Kodu: | Ps106 |
| Koli içi adeti: | 60 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 20x20 cm h:3.8 cm |
| Koli hacmi: | 0,027 m³ |
4 farklı boyutu bulunmaktadır.
| Stok Kodu: | Ps107 |
| Koli içi adeti: | 54 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 18.6x18.6 cm h:2,9 cm |
| Koli hacmi: | 0,026 m³ |
İki farklı boyutu bulunmaktadır.
| Stok Kodu: | Ps105 |
| Koli içi adeti: | 72 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 21x21 cm h:3,1 cm |
| Koli hacmi: | 0,026 m³ |
| Stok Kodu: | Ps121 |
| Koli içi adeti: | 20 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 40x28 cm h:2.7 cm |
| Koli hacmi: | 0,020 m³ |
| Stok Kodu: | Ps122 |
| Koli içi adeti: | 36 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 28x18.5 cm h:1.8 cm |
| Koli hacmi: | 0,020 m³ |
| Stok Kodu: | 0813 |
| Koli içi adeti: | 105 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 13x13 cm |
| Koli hacmi: | 0,041 m³ |
| Stok Kodu: | 0815 |
| Koli içi adeti: | 90 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 21x21 cm |
| Koli hacmi: | 0,024 m³ |
| Stok Kodu: | Ps340 |
| Koli içi adeti: | 44 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 0,043m³ |
| Koli hacmi: | 0,021 m³ |
Page load link