| Stok Kodu: | 306E |
| Koli içi adeti: | 16 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 38.5x29 cm |
| CBM | 0,071 m³ |
| Stok Kodu: | 307E |
| Koli içi adeti: | 16 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 33.5x23 cm |
| CBM | 0,48 m³ |

| Stok Kodu: | ABS451 |
| Koli içi adeti: | 20 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 37×53 cm |
| CBM | 0,25 m³ |
| Stok Kodu: | ABS452 |
| Koli içi adeti: | 25 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 36×46 cm |
| CBM | 0,030m³ |
| Stok Kodu: | ABS453 |
| Koli içi adeti: | 30 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 32×44 cm |
| CBM | 0,27 m³ |
| Stok Kodu: | ABS454 |
| Koli içi adeti: | 50 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 27×36 cm |
| CBM | 0,030 m³ |

| Stok Kodu: | ABS451 |
| Koli içi adeti: | 20 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 37×53 cm |
| CBM | 0,25 m³ |
| Stok Kodu: | ABS452 |
| Koli içi adeti: | 25 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 36×46 cm |
| CBM | 0,030m³ |
| Stok Kodu: | ABS453 |
| Koli içi adeti: | 30 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 32×44 cm |
| CBM | 0,27 m³ |
| Stok Kodu: | ABS454 |
| Koli içi adeti: | 50 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 27×36 cm |
| CBM | 0,030 m³ |

| Stok Kodu: | ABS451 |
| Koli içi adeti: | 20 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 37×53 cm |
| CBM | 0,25 m³ |
| Stok Kodu: | ABS452 |
| Koli içi adeti: | 25 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 36×46 cm |
| CBM | 0,030m³ |
| Stok Kodu: | ABS453 |
| Koli içi adeti: | 30 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 32×44 cm |
| CBM | 0,27 m³ |
| Stok Kodu: | ABS454 |
| Koli içi adeti: | 50 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 27×36 cm |
| CBM | 0,030 m³ |

| Stok Kodu: | K401 |
| Koli içi adeti: | 25 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 43×61 cm |
| CBM | 0,33 m³ |
| Stok Kodu: | K402 |
| Koli içi adeti: | 25 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 37×53 cm |
| CBM | 0,025m³ |
| Stok Kodu: | K403 |
| Koli içi adeti: | 30 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 37×53 cm EKO |
| CBM | 0,25 m³ |
| Stok Kodu: | K404 |
| Koli içi adeti: | 30 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 36×46 cm |
| CBM | 0,025m³ |
| Stok Kodu: | K405 |
| Koli içi adeti: | 25 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 32×44 cm |
| CBM | 0,17 m³ |
| Stok Kodu: | K406 |
| Koli içi adeti: | 50 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 24×34 cm |
| CBM | 0,015m³ |
| Stok Kodu: | 401 |
| Koli içi adeti: | 25 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 43×61 cm |
| CBM | 0,33 m³ |
| Stok Kodu: | 402 |
| Koli içi adeti: | 25 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 37×53 cm |
| CBM | 0,025m³ |
| Stok Kodu: | 403 |
| Koli içi adeti: | 30 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 37×53 cm EKO |
| CBM | 0,25 m³ |
| Stok Kodu: | 404 |
| Koli içi adeti: | 30 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 36×46 cm |
| CBM | 0,025m³ |
| Stok Kodu: | 405 |
| Koli içi adeti: | 25 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 32×44 cm |
| CBM | 0,17 m³ |
| Stok Kodu: | 406 |
| Koli içi adeti: | 50 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 24×34 cm |
| CBM | 0,015m³ |

| Stok Kodu: | K401 |
| Koli içi adeti: | 25 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 43×61 cm |
| CBM | 0,33 m³ |
| Stok Kodu: | K402 |
| Koli içi adeti: | 25 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 37×53 cm |
| CBM | 0,025m³ |
| Stok Kodu: | K403 |
| Koli içi adeti: | 30 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 37×53 cm EKO |
| CBM | 0,25 m³ |
| Stok Kodu: | K404 |
| Koli içi adeti: | 30 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 36×46 cm |
| CBM | 0,025m³ |
| Stok Kodu: | K405 |
| Koli içi adeti: | 25 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 32×44 cm |
| CBM | 0,17 m³ |
| Stok Kodu: | K406 |
| Koli içi adeti: | 50 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 24×34 cm |
| CBM | 0,015m³ |
| Stok Kodu: | 401 |
| Koli içi adeti: | 25 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 43×61 cm |
| CBM | 0,33 m³ |
| Stok Kodu: | 402 |
| Koli içi adeti: | 25 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 37×53 cm |
| CBM | 0,025m³ |
| Stok Kodu: | 403 |
| Koli içi adeti: | 30 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 37×53 cm EKO |
| CBM | 0,25 m³ |
| Stok Kodu: | 404 |
| Koli içi adeti: | 30 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 36×46 cm |
| CBM | 0,025m³ |
| Stok Kodu: | 405 |
| Koli içi adeti: | 25 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 32×44 cm |
| CBM | 0,17 m³ |
| Stok Kodu: | 406 |
| Koli içi adeti: | 50 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 24×34 cm |
| CBM | 0,015m³ |

| Stok Kodu: | K401 |
| Koli içi adeti: | 25 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 43×61 cm |
| CBM | 0,33 m³ |
| Stok Kodu: | K402 |
| Koli içi adeti: | 25 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 37×53 cm |
| CBM | 0,025m³ |
| Stok Kodu: | K403 |
| Koli içi adeti: | 30 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 37×53 cm EKO |
| CBM | 0,25 m³ |
| Stok Kodu: | K404 |
| Koli içi adeti: | 30 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 36×46 cm |
| CBM | 0,025m³ |
| Stok Kodu: | K405 |
| Koli içi adeti: | 25 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 32×44 cm |
| CBM | 0,17 m³ |
| Stok Kodu: | K406 |
| Koli içi adeti: | 50 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 24×34 cm |
| CBM | 0,015m³ |
| Stok Kodu: | 401 |
| Koli içi adeti: | 25 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 43×61 cm |
| CBM | 0,33 m³ |
| Stok Kodu: | 402 |
| Koli içi adeti: | 25 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 37×53 cm |
| CBM | 0,025m³ |
| Stok Kodu: | 403 |
| Koli içi adeti: | 30 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 37×53 cm EKO |
| CBM | 0,25 m³ |
| Stok Kodu: | 404 |
| Koli içi adeti: | 30 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 36×46 cm |
| CBM | 0,025m³ |
| Stok Kodu: | 405 |
| Koli içi adeti: | 25 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 32×44 cm |
| CBM | 0,17 m³ |
| Stok Kodu: | 406 |
| Koli içi adeti: | 50 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 24×34 cm |
| CBM | 0,015m³ |

| Stok Kodu: | K411 |
| Koli içi adeti: | 30 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 43×43 cm |
| CBM | 0,024m³ |
| Stok Kodu: | K412 |
| Koli içi adeti: | 30 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 38×38 cm |
| CBM | 0,024m³ |
| Stok Kodu: | K413 |
| Koli içi adeti: | 50 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 33×33 cm EKO |
| CBM | 0,025m³ |
| Stok Kodu: | 411 |
| Koli içi adeti: | 30 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 43×43 cm |
| CBM | 0,024m³ |
| Stok Kodu: | 412 |
| Koli içi adeti: | 30 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 38×38 cm |
| CBM | 0,024m³ |
| Stok Kodu: | 413 |
| Koli içi adeti: | 50 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 33×33 cm EKO |
| CBM | 0,025m³ |

| Stok Kodu: | Ps181 |
| Koli içi adeti: | 32 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 30×30 cm h:3,3 cm |
| Koli hacmi: | 0,23 m³ |
| Stok Kodu: | Ps182 |
| Koli içi adeti: | 36 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 27×27 cm h:2,8 cm |
| Koli hacmi: | 0,027 m³ |
| Stok Kodu: | Ps183 |
| Koli içi adeti: | 54 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 25×25 cm h:2,5 cm |
| Koli hacmi: | 0,028 m³ |
| Stok Kodu: | Ps184 |
| Koli içi adeti: | 84 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 20×20 cm h:2 cm |
| Koli hacmi: | 0,027 m³ |
| Stok Kodu: | Ps185 |
| Koli içi adeti: | 120 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 17×17 cm h:2 cm |
| Koli hacmi: | 0,027 m³ |

| Stok Kodu: | Ps151 |
| Koli içi adeti: | 36 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 28×28 cm h:2,5 cm |
| Koli hacmi: | 0,48 m³ |
| Stok Kodu: | Ps152 |
| Koli içi adeti: | 44 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 25×25 cm h:2,3 cm |
| Koli hacmi: | 0,038 m³ |
| Stok Kodu: | Ps153 |
| Koli içi adeti: | 60 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 23×23 cm h:2 cm |
| Koli hacmi: | 0,038 m³ |
| Stok Kodu: | Ps154 |
| Koli içi adeti: | 72 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 21×21 cm h:2 cm |
| Koli hacmi: | 0,038 m³ |
| Stok Kodu: | Ps155 |
| Koli içi adeti: | 72 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 19×19 cm h:2 cm |
| Koli hacmi: | 0,031 m³ |
| Stok Kodu: | Ps156 |
| Koli içi adeti: | 100 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 17×17 cm h:2 cm |
| Koli hacmi: | 0,034 m³ |

| Stok Kodu: | Ps101 |
| Koli içi adeti: | 60 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 25×25 cm h:2,2 cm |
| Koli hacmi: | 0,033 m³ |
| Stok Kodu: | Ps102 |
| Koli içi adeti: | 72 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 21×21 cm h:1,9 cm |
| Koli hacmi: | 0,026 m³ |
| Stok Kodu: | Ps103 |
| Koli içi adeti: | 100 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 19×19 cm h:1,8 cm |
| Koli hacmi: | 0,026 m³ |
| Stok Kodu: | Ps104 |
| Koli içi adeti: | 100 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 17×17 cm h:1,8 cm |
| Koli hacmi: | 0,023 m³ |

| Stok Kodu: | Ps113 |
| Koli içi adeti: | 60 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 20x14.5 cm h:4,5 cm |
| Koli hacmi: | 0,028 m³ |
| Stok Kodu: | Ps114 |
| Koli içi adeti: | 60 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 17x12.3 cm h:4 cm |
| Koli hacmi: | 0,026 m³ |
| Stok Kodu: | Ps115 |
| Koli içi adeti: | 72 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 14x10.5 cm h:3.4 cm |
| Koli hacmi: | 0,026 m³ |
| Stok Kodu: | Ps116 |
| Koli içi adeti: | 120 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 12x8.5 cm h:2.8 cm |
| Koli hacmi: | 0,026 m³ |

| Stok Kodu: | 0820 |
| Koli içi adeti: | 45 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 34×21 cm |
| Koli hacmi: | 0,027 m³ |
| Stok Kodu: | 0821 |
| Koli içi adeti: | 45 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 29.5×19 cm |
| Koli hacmi: | 0,021 m³ |
| Stok Kodu: | 0822 |
| Koli içi adeti: | 45 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 25.5×18 cm |
| Koli hacmi: | 0,019 m³ |
| Stok Kodu: | 0823 |
| Koli içi adeti: | 45 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 22×14 cm |
| Koli hacmi: | 0,019 m³ |

| Stok Kodu: | 0825 |
| Koli içi adeti: | 50 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 33×20 cm |
| Koli hacmi: | 0,036 m³ |
| Stok Kodu: | 0826 |
| Koli içi adeti: | 50 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 23.5×17 cm |
| Koli hacmi: | 0,036 m³ |
| Stok Kodu: | 0827 |
| Koli içi adeti: | 60 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 22×13.5 cm |
| Koli hacmi: | 0,036 m³ |
| Stok Kodu: | 0828 |
| Koli içi adeti: | 72 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 17×11.5 cm |
| Koli hacmi: | 0,026 m³ |

| Stok Kodu: | 0804 |
| Koli içi adeti: | 54 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 25x25 cm |
| Koli hacmi: | 0,033 m³ |
| Stok Kodu: | 0803 |
| Koli içi adeti: | 120 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 21x21 cm |
| Koli hacmi: | 0,026 m³ |
| Stok Kodu: | 0802 |
| Koli içi adeti: | 120 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 19x19 |
| Koli hacmi: | 0,026 m³ |
| Stok Kodu: | 0801 |
| Koli içi adeti: | 120 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 17x17 cm |
| Koli hacmi: | 0,023 m³ |

| Stok Kodu: | 9002 |
| Koli içi adeti: | 20 Adet |
| Koli hacmi: | 0,040 m³ |