Salata ve meze servisleri için mükemmel.
Modern,zarif ve çekici.
Parlak beyaz renk, renkli yiyeceklere karşı optimum kontrast sağlar.
4 farklı boyutu bulunmaktadır.
| Stok Kodu: | Ps113 |
| Koli içi adeti: | 60 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 20×14.5 cm h:4,5 cm |
| Koli hacmi: | 0,028 m³ |
| Stok Kodu: | Ps114 |
| Koli içi adeti: | 60 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 17×12.3 cm h:4 cm |
| Koli hacmi: | 0,026 m³ |
| Stok Kodu: | Ps115 |
| Koli içi adeti: | 72 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 14×10.5 cm h:3.4 cm |
| Koli hacmi: | 0,026 m³ |
| Stok Kodu: | Ps116 |
| Koli içi adeti: | 120 Adet |
| Ürün Ölçüsü: | 12×8.5 cm h:2.8 cm |
| Koli hacmi: | 0,026 m³ |






İncelemeler
Henüz inceleme yapılmadı.